Bře

Přátelské utkání – výsledky

SK Vysoké Chvojno – Sokol Veliny 6-0 (3-0)

Sokol Semín – Sokol Veliny 3-1 (0-0)

I když výsledkově oba naše přátelské zápasy nevypadají vůbec příznivě pro jarní část soutěže, je potřeba zmínit, že ani v jednom utkání jsme za soupeřem herně nezaostávali. Bohužel špatné zakončení a hrubé chyby v obraně způsobily nedobré výsledky. Naštěstí přátelské utkání nejsou od toho, abychom je vyhráli, ale abychom se připravili na jaro, rozehráli se a získali i kondičku. Věřím, že již v sobotním mistrovském utkání proti týmu Moravany B se gólově prosadíme mnohem lépe a získáme nějaký bod či rovnou 3. Zatím však vzhledem k počasí není jisté, zda se první jarní utkání vůbec odehraje. Můžeme jen doufat, že počasí k nám bude příznivé, a my tak budeme moci potěšit jak sami sebe, tak i naše fanoušky kvalitní hrou a hlavně dobrým výsledkem. Začínáme v sobotu od 15:00.