Sestava: Sedlák – Fabián, Halíř, Hájek, Hendrych – V. Koubek, R. Koubek, Metelka, Řehák – Železný, Šrámek
Na střídání: Tukora (za Šrámka), Fajtšák (za Sedláka)
Branky za Veliny vstřelil: 2x Šrámek (na 1:0 a 2:0)
Diváků: 35

Týdeník Pernštejn napsal: „Na těžkém rozbahněném terénu v prvním poločase lepší domácí a ve druhém zase hosté. Zasloužená dělba bodů.“

V prvním soutěžním utkání jara jsme na našem hřišti přivítali Chvojenec B. Těžký, bahnitý terén doprovázený neutichajícím deštěm působil oběma celkům nemalé problémy. S přibývajícím časem byly podmínky stále složitější, přesto pro oba týmy rovné. Přítomní fanoušci mohli spíše sledovat bojovné utkání než pohledný fotbal. Začátek zápasu vyšel mnohem lépe našemu mužstvu, když se nám podařilo v 25. minutě vstřelit úvodní branku. Na dlouhý pas od brankáře si výborně naběhl M. Šrámek a střelou k pravé tyči skóroval. V 37. minutě se po přihrávce do pokutového území nejrychleji zorientoval M. Šrámek a přesně umístěnou střelou zvýšil naše vedení na 2:0. Bohužel v předposlední minutě prvního poločasu se hostům podařilo snížit z výborně zahraného rohového kopu. Obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 2:1.

Pokud v prvním poločase jsme byli herně lepší než soupeř, v druhém tomu bylo naopak. Chvojenec působil aktivněji a snažil se většinou dlouhými centry za naši obranu si vypracovat střeleckou pozici. Naneštěstí se nám dvacet minut před koncem utkání zranil brankář, O. Sedlák. Na jeho místo se postavil J. Fabián. S přibývajícím časem tlak hostů nabíral na intenzitě. V 83. minutě nařídil pan rozhodčí volný přímý kop. Výborně kopnutý míč směřující do prostoru penalty jsme se snažili odkopnout na rohový kop. Nepovedený odkop však vyústil ve vlastní branku. V závěru utkání se už nic významného nestalo a oba týmy si tak připsaly do tabulky IV. Holicko jeden bod za remízu 2:2.