Sestava: Šafránek – K. Novák, Metelka, Šejnoha, Stárek – Kovalčík, Koubek, R. Novák, Fabián – Hendrych, Hemerka
Na střídání: M. Novák, Fajtšák – oba nastoupili
Branky za Veliny vstřelili: Hemerka (1:3), Kovalčík (2:3)
Diváků: 70

Poslední domácí utkání podzimní části soutěže III. Holicko se nám bohužel vůbec nepodařilo. I když se od samého začátku hrálo více na soupeřově polovině hřiště, toužebný úvodní gól se nám vstřelit nepodařilo, ba ani ohrozit branku soupeře. To naopak hosté se k naší brance dostávali méně častěji, však vždy s mnohem větším ohrožením. Tyto nebezpečné situace nakonec přece jen skončily gólem do naší sítě. Hosté ze střední vzdálenosti vystřelili a z nepřehledné situace před brankou rezultoval úvodní gól utkání. Tempo hry se záhy začínalo rychle měnit. Hosté byli mnohem aktivnější a již v prvním poločase se mohli z penalty (po nešťastném zákroku) dostat do dvoubrankového vedení. To se jim naštěstí nepodařilo, když skvělým zákrokem P. Šafránek likvidoval stoprocentní šanci hostí. Stav prvního poločasu byl tedy 0:1.

Druhý poločas byl ve znamení několika změn. Ze hřiště odešel L. Hendrych, kterého nahradil M. Novák, který se však posunul na kraj obrany. Z kraje obrany se do útočných řad posunul M. Stárek. Hra na riziko a vyrovnání skóre nám však příliš nevycházela. Po rychlé přihrávce za naší obranu se hosté dostali do gólové příležitosti, kterou neomylně proměnili. Záhy přišla další studená sprcha, když po neodmávaném offsidu se hosté radovali již potřetí. Stav 0:3 byl prakticky již neřešitelný a spíš než na obrat to vypadalo na debakl. Naši hráči se však nevzdali a bojovali dále !! Odměnou byl první letošní gól, který vstřelil J. Hemerka, když dostal přesnou přihrávku do středu hřiště a prostřelil gólmana hostů. Snížení nás motivovalo k dalšímu vstřelenému gólu. Pár minut před koncem po centru z pravé strany se dostal míč k J. Kovalčíkovi a ten přesně umístil po zemi balón do sítě hostí. I když jsme v závěru měli tlak, a chtěli jsme dosáhnout na toužebný bod, tak se nám to bohužel nezdařilo. Konečný výsledek byl tedy 2:3. Příští týden nás čeká poslední utkání podzimu, a to odložený zápas na hřišti v Mněticích s týmem Torpedo Pardubice. Věřím, že zde nějaký bod uhrajeme a budeme mít ještě lepší náladu na oslavu ukončení poloviny sezóny :-)