Sestava: Sedlák – Železný, R. Koubek, Fajtšák, Mádlo – V. Koubek, Faltys, Strnad, Eichler – Trojan, Bajzík
Na střídání: Kovalčík, Švanda, Hájek
Branku za Veliny vstřelil: Trojan (na 1:2)
Diváků: 63

Týdeník Pernštejn napsal: „V prvním poločase lepší hosté, a proto zaslouženě vedli. V druhém poločase se domácí zlepšili, ale k zisku bodů to bohužel nevedlo.“

V domácím zápase proti Litětinám jsme nezačali příliš dobře. Hostující celek získal v 20. minutě po faulu ve velkém vápně výhodu pokutového kopu. Ten se mu podařilo s přehledem proměnit. V 28. minutě bylo skóre zápasu už 0:2. V důrazném souboji o míč se hráč Litětin dostal ke střele a „šajtlí“ přesně zakončil k levé tyči. V 30. minutě rozjásal domácí fanoušky V. Trojan. Jeho střelecký pokus z pravého kraje hřiště nádherně zapadl nechytatelným obloučkem přímo do šibenice. Po zbytek prvního poločasu se už nic významného nestalo a obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 1:2.

V 49. minutě se po naší hrubé chybě ocitl hostující hráč v pozici „jeden na jednoho“. Náš brankář, O. Sedlák, však předvedl vynikající zákrok, díky kterému nedovolil Litětinám dostat se do dvoubrankového vedení. V 64. minutě měl náš tým šanci na vyrovnání. Střelecký pokus B. Švandy z hranice velkého vápna bohužel skončil několik centimetrů nad brankou. V 89. minutě postupovali po rychlém protiútoku dva hráči hostů sami na našeho brankáře. Ani v tomto případě nedokázali na skvěle chytajícího Ondru vyzrát. Utkání přesto skončilo těsnou porážkou 1:2.