Sestava: Sedlák – Janata, Hendrych, R. Koubek, Šrámek – Chejnovský, Petružálek, Procházka, Eichler – Trojan, Železný
Na střídání: Šafránek (za Sedláka), Müller (za Janatu), Frank (za Chejnovského), Bukovský (za Železného), Nikl (za R. Koubka)
Branku za Veliny vstřelil: Procházka (na 1:0)
Diváků: 22

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí se konečně sešli a výsledkem byly první tři body v posledním utkání podzimu. Pochvala pro celé mužstvo domácích, které si do tabulky třetí třídy připisuje svoje první podzimní tři body.“

V posledním podzimním utkání jsme na domácím hřišti přivítali ambiciózní celek, Rosice nad Labem B, které se v tabulce III. Holicko nachází na pěkném třetím místě. Dle papírových předpokladů byli hosté jednoznačným favoritem na zisk tří bodů. Tuto prognózu navíc umocnila skutečnost, že Rosice přijely posilněny o několik hráčů z „A“ mužstva. Přesto průběh zápasu byl až překvapivě vyrovnaný. Náš tým začal již od úvodních minut tlačit na svého soupeře, díky čemuž se nám podařilo dostat hostující obranu pod značný tlak. Odměnou nám byla ve 13. minutě vedoucí branka, kterou vstřelil J. Procházka. Akce byla započata přesnou přihrávkou do pokutového území a následným doklepnutím míče až do sítě. O několik minut později jsme měli vynikající příležitost ke zvýšení náskoku. Naneštěstí razantní střela vyslaná z hranice velkého vápna se pouze otřela o pravou tyč. Po zbytek poločasu viděli přítomní fanoušci spíše oboustranně bojovný výkon, avšak vážně ohrozit branku se nepodařilo ani jednomu celku. První poločas tak skončil výsledkem 1:0.

Druhý poločas by se dal rozdělit na dvě poloviny. Prvních 25 minut bylo velice vyrovnaných, jen s omezeným počtem šancí na obou stranách. Ve zbývajících minutách druhého poločasu se začala projevovat slabší kondice našich hráčů. Rosice dokázaly této situace využít a dostaly náš tým pod neustálý tlak. Nám se ale dařilo odrážet hostující útoky a odkopávat míč do bezpečné vzdálenosti. Rozhodující moment přišel v poslední minutě zápasu. Hosté vyslali na naši branku ze střední vzdálenosti střelu, která ale naštěstí orazítkovala pouze brankovou konstrukci. Utkání tak skončilo 1:0.

Náš tým si díky tomuto vítězství připsal první tři body do tabulky a ukázal, že když se sejdeme v dobrém počtu, můžeme porazit i papírově mnohem silnější tým.