Sestava: Sedlák – Malý, Hendrych, Havrda, Chejnovský – Nikl, R. Koubek, Procházka, Bukovský – Eichler, Železný
Na střídání: Petružálek (za R. Koubka), Moláček (za Malého), V. Koubek (za Eichlera), Šrámek (za Železného)
Branku za Veliny vstřelil: Eichler (na 0:1)

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí z mnoha šancí svého soupeře doslova udolali.“

Po páteční předehrávce ve Starém Hradišti nastupoval náš tým o pouhé dva dny později k dalšímu soutěžnímu utkání. Po několika zápasech jsme se opět sešli v hojném počtu a i přes panující chladné podzimní počasí jsme chtěli konečně bodovat. Začátek utkání napovídal, že by se nám to mohlo podařit. Náš tým předváděl aktivní a bojovný výkon, díky kterému jsme se ve 28. minutě ujali jednobrankového vedení. Na přesnou přihrávku do pokutového území si výborně naběhl J. Eichler, který z prvního doteku poslal míč nechytatelně k pravé tyči. O deset minut později byl metr za hranicí velkého vápna faulován domácí útočník a pan rozhodčí nařídil proti našemu celku přímý volný kop. Hráč Starého Mateřova se nemýlil a vyrovnal stav utkání. Do konce prvního poločasu se už skóre neměnilo a obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 1:1.

V průběhu druhého poločasu jsme udělali několik změn v sestavě, kterými jsme věřili, že strhneme stav utkání na naši stranu. Aktivní napadání obrany Starého Mateřova přinášelo celou řadu gólových momentů. Bohužel neklid v zakončení či vynikající zákroky domácího brankáře nakonec zapříčinily, že jsme v 87. minutě obdrželi z ojedinělé šance velice smolný gól. Na tuto branku se nám už ve zbývajících minutách nepodařilo odpovědět. Utkání tak skončilo výsledkem 2:1.