Sestava: Sedlák – Trojan, Hendrych, Hájek, R. Koubek – Řehák, Kuchta, Eichler, V. Koubek – Železný, Metelka
Na střídání: Fabián (za Trojana), Vokáček (za Řeháka)
Branky za Veliny vstřelili: Eichler (na 1:0), Trojan (na 2:0), Metelka (na 3:1)
Diváků: 55

Týdeník Pernštejn napsal: „Ve vyrovnaném boji šťastnější v koncovce domácí, kteří navíc neproměnili penaltu.“

Po vítězném vstupu do nové sezóny jsme chtěli i ve druhém kole na domácím hřišti uspět. Soupeřem nám byl Srch B, který ještě v minulém ročníku hrál 3. třídu na Přeloučsku. Začátek zápasu nám vyšel na výbornou. Už v 5. minutě prokázal J. Eichler svoji bojovnost, když v pokutovém území získal míč a nekompromisně skóroval. O sedm minut později obehrál V. Trojan hostujícího obránce a razantní střelou do horního růžku zvýšil naše vedení na 2:0. Ve 35. minutě zahrávali hosté rohový kop. Pro míč letící do malého vápna si nejvýše vyskočil O. Sedlák. Při vzdušném souboji byl ale útočníkem Srchu udeřen loktem do obličeje. Zcela dezorientovaný spadl na zem. Pan rozhodčí ale bohužel hrubý faul přehlédl a nechal pokračovat hru, ze které hosté vstřelili snižující branku. Po několika minutovém ošetření byl náš brankář stále otřesen, přesto se rozhodl zápas dohrát, za což mu patří veliké uznání. Do konce prvního poločasu jsme se snažili udržet hostující hráče v bezpečné vzdálenosti od naší svatyně. To se nám celkově dařilo. První poločas tak skončil výsledkem 2:1.

Druhý poločas začal pro náš tým velice dobře, když pan rozhodčí nařídil po faulu hostujícího obránce v prostoru velkého vápna pokutový kop. Exekuce se ujal P. Kuchta, kterého ale naneštěstí vychytal brankář Srchu. Odražený balón hosté nedokázali odkopnout do bezpečné vzdálenosti, což se jim nakonec stalo osudné. Po přesné přihrávce do rozhozené obrany hostů se k míči dostal J. Metelka a střelou k tyči zvýšil v 55. minutě naše vedení na 3:1. O tři minuty později měl Srch šanci dostat se zpět do zápasu, když pan rozhodčí opět nařídil pokutový kop. Hosté nabídnutou šanci s přehledem využili. Do konce druhého poločasu se hrál celkově vyrovnaný duel. I přes několik nebezpečných momentů se nám těsné vedení podařilo udržet. Utkání tak skončilo výsledkem 3:2.