Chvojenec B – Veliny 2:2 (1:1)

Sestava: Sedlák – Trojan, Metelka, Hájek, Šrámek – V. Koubek, R. Koubek, Kuchta, Eichler – P. Novák, Železný
Na střídání: Fajtšák (za P. Nováka)
Branky za Veliny vstřelil: 2x Kuchta (na 0:1 a 2:2)

Tradiční derby s Chvojencem pro nás nemohlo začít lepším způsobem než vstřelením gólů ve 2. minutě. Na hranici velkého vápna napřáhl ke střele P. Kuchta a razantním umístěním míče k levé tyči nedal domácímu brankáři žádnou šanci. V 20. minutě odpískal pan rozhodčí pokutový kop v neprospěch našeho celku. Chvojenci se naštěstí tuto obrovskou příležitost nepodařilo proměnit. Skvělým zákrokem se blýskl O. Sedlák, který si poradil i s následnou dorážkou. V 28. minutě bylo vyrovnáno. Na dlouhý přetažený míč na zadní tyč si výborně naběhl domácí útočník a nechytatelnou hlavičkou poslal míč do naší sítě. Do konce prvního poločasu se již nic významného nestalo a obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 1:1.

Druhý poločas se nesl v podobném tempu jako ten první. Celkově vyrovnaná partie, bez vyložených šancí, přinesla změnu ve skóre až v 77. minutě. Smolně odraženého míče se zmocnil domácí hráč, který si dobře všiml neobsazeného spoluhráče na malém vápně. Po následné přesné přihrávce přišlo nevyhnutelné. Chvojenec se ujal vedení. Když už to vypadalo, že domácí své vedení udrží, přišla v 87. minutě naše vyrovnávací branka. Dloubnutý míč do pokutového území výborně sklepl V. Koubek na rozběhnutého P. Kuchtu, který z prvního dotyku prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Utkání tak skončilo spravedlivou remízou 2:2.