Originální tričko TJ Sokol Veliny

Pokud máte zájem o originální tričko TJ Sokol Veliny, nyní ho můžete mít za bezkonkurenční cenu !!! Tričko je vhodné jak pro hráče, tak i pro fanoušky našeho oddílu. Pokud máte zájem, pro objednání volejte na telefonní číslo 728 383 523 nebo mi napište na emailovou adresu info@sokolveliny.cz. Též je i možnost osobní objednávky přímo na domácím hřišti před zápasem (Lukáš Hendrych).

Barva trička je bílá a velikost záleží pouze na Vás. Cena 250,-

trikosv

5 komentáře(ů) ke článku “Originální tričko TJ Sokol Veliny

1. To jedině, když by bylo černé tričko, tak by nápis se udělal bíle a obrys znaku taky bíle, co říkáš ? Domluvíme se pak na fotbale 😉 Teď budu dělat hromadné objednávky a pak to dám tetě k vyšití :) Ať reprezentujeme VELINY !! 😀