15

Staré Hradiště B – Veliny 6:1 (2:0)

Sestava: Sedlák – Malý, Hendrych, Havrda, Chejnovský – Trojan, R. Koubek, Procházka, Bukovský – Nikl, Železný
Branku za Veliny vstřelil: Procházka (na 4:1)

Netradičně v pátek, na státní svátek, odehrál náš tým na hřišti Starého Hradiště předehrávku posledního kola podzimní části. Ta vyšla mnohem lépe domácímu celku, který byl po celý zápas lepším mužstvem a prakticky nás nepustil do žádné gólové příležitosti. Už v 10. minutě se hráči Starého Hradiště ujali po pěkné akci středem hřiště jednobrankového vedení. Po vstřelené brance měli domácí hned několik možností na zvýšení svého náskoku. To se jim podařilo v 28. minutě po zahrání rohového kopu. Na centr si nejvýše vyskočil útočník Hradiště a hlavou míč umístil do naší sítě. První poločas tak skončil výsledkem 2:0.

Vstup do druhého poločasu měl mnohem lepší domácí tým, který v rychlém sledu za sebou vstřelil dvě branky. Nám se bohužel zranili během tří minut dva hráči (Malý a Nikl), díky čemuž jsme byli nuceni odehrát zbývající minuty pouze v devíti mužích. Přesto se nám v 56. minutě podařilo vstřelit z ojedinělé šance gól. Autorem této branky byl J. Procházka, který vyslal z hranice velkého vápna nechytatelnou střelu k levé tyči. Do konce druhého poločasu přidali hráči Starého Hradiště ještě dvě branky a zaslouženě zvítězili 6:1.