Čvn
9

Veliny – Horní Ředice B 1:0 (0:0)

Sestava: Sedlák – Železný, Metelka, Hájek, Tukora – Fajtšák, Petružálek, Kuchta, V. Koubek – Halíř, R. Koubek
Na střídání: Chejnovský (za Petružálka), Trojan (za Tukoru)
Branku za Veliny vstřelil: Kuchta (na 1:0)
Diváků: 45

Týdeník Pernštejn napsal: „Domácí byli herně mírně lepší, ale v koncovce se jim tolik nedařilo. Tomu odpovídá i výsledek zápasu.“

V domácím zápase proti tradičnímu soupeři, Horním Ředicím B, jsme chtěli navázat na důležité vítězství z předchozího kola. Utkání se bohužel pro přítomné fanoušky vyznačovalo oboustranně vysokým množstvím nepřesných přihrávek a naopak malým počtem gólových příležitostí. Průběh prvního poločasu nabídl pouze dvě šance, po jedné na obou stranách. Nejprve vyslal R. Koubek v 14. minutě nebezpečný centr do pokutového území. Nabíhající J. Halíř se hlavičkou pokusil usměrnit míč mezi tři tyče. Naneštěstí jeho pokusu chybělo více přesnosti v zakončení. O minutu později utekl na druhé straně hřiště hostující útočník a postupoval sám proti našemu brankáři, O. Sedlákovi. Rychlým vyběhnutím se Ondrovi podařilo zmenšit soupeři střelecký úhel a prakticky ho i donutit k chybě. Obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 0:0.

Vstup do druhého poločasu byl z naší strany velice aktivní. Už v 47. minutě napřáhl P. Kuchta z hranice velkého vápna ke střele. Hostující brankář se však vytasil s reflexivním zákrokem a jeho střelu vyrazil na roh. V 72. minutě se do dobré příležitosti dostal F. Chejnovský. Jeho hlavičkovému pokusu bohužel scházelo pár centimetrů. O tři minuty později jsme se přece jen dočkali vedoucí branky. Z hranice velkého vápna vyslal P. Kuchta míč nechytatelně k levé tyči. Ve zbývajících minutách se nám podařilo vedení udržet, díky čemuž jsme si připsali důležité tři body za vítězství 1:0.

Dnes, v sobotu 9. června od 17:00, nás čeká předposlední utkání této sezóny (poslední na domácím hřišti). Soupeřem nám bude Paramo Pardubice. Všichni fanoušci jsou tímto srdečně zváni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *