Sestava: Šafránek – Fabián, Caletka, Hendrych, Stárek – Hemerka, Řeháček, Řepka, Koubek – Metelka, Morávek
Na střídání: Tukora (za Hemerku), M. Novák (za Koubka)
Gól za Veliny vstřelil: Metelka (na 1:0)
Diváků: 40

Týdeník Pernštejn napsal: „Zasloužené vítězství domácích nad houževnatě bojujícím soupeřem. Škoda jen neproměnění více šancí domácích.“

V rámci šestého kola jsme na domácí půdě přivítali tradičního soupeře z Litětin, který ještě v minulé sezóně hrál o úroveň vyšší soutěž. Hosté od samotného úvodu zápasu, až po závěrečný hvizd praktikovali bojovný a důrazný herní styl, který působil našemu týmu značné problémy. První nebezpečnou příležitost ke vstřelení branky si vytvořil H. Metelka, který vyslal z ostrého úhlu razantní střelu. Se střelou přesně mířící do horního růžku si vynikajícím zákrokem poradil brankář Litětin a vytěsnil míč na rohový kop. O pár minut později stejný hráč již završil nabídnutou šanci gólem. Po hrubé chybě hostující obrany na hraně velkého vápna se k míči dostal H. Metelka a přesnou střelou k tyči skóroval. Po zbytek prvního poločasu si obě mužstva vytvořila několik zajímavých momentů, které však vážným ohrožením branky neskončily. Náš tým tak odcházel do kabin s těsným vedením 1:0.

Druhý poločas byl, alespoň co do gólových příležitostí, ještě chudší než ten první. Náš tým se sice několikrát po pěkné souhře dostal až do zakončení. V něm nám ale chybělo více klidu i přesnosti. Vstřelit další branku se nám podařilo až tři minuty před koncem zápasu. Bohužel, kvůli signalizovanému ofsajdu uznána nebyla. Utkání tak skončilo naším vítězstvím 1:0.

Tento týden, v neděli 4. října od 16:00, zajíždí náš tým na půdu Nemošic. Soupeřem nám bude domácí B mužstvo.

Fotografie ze zápasu si můžete prohlédnout ZDE!