Sestava: Sedlák – Šrámek, Metelka, Tošovský, Halíř – Caletka, Kuchta, Petružálek, V. Koubek – Fajtšák, Vokáček
Na střídání: R. Koubek (za Tošovského), Chejnovský (za Caletku), P. Novák (za Fajtšáka)
Branku za Veliny vstřelil: Petružálek (na 1:1)
Diváků: 35

Na státní svátek jsme na domácím hřišti přivítali Nemošice B, se kterými jsme nedávno drtivě prohráli. Bohužel, ani odvetný zápas nedopadl o moc lépe. Pozvolný vstup do utkání přinesl první větší příležitost až v 17. minutě. Hostující hráč napřáhl z hranice velkého vápna ke střele a náš brankář, O. Sedlák, se musel vytasit s prvním skvělým zákrokem. V 20. minutě se Nemošice po výborně zahrané standardní situaci ujaly vedení. Střela zapadla přesně do horního růžku naší svatyně. V 28. minutě se po hrubé chybě obrany ocitl hostující útočník v pozici „jeden na jednoho“. Jeho šanci naštěstí dalším reflexivním zákrokem zlikvidoval O. Sedlák. V 41. minutě nešikovným způsobem fauloval hostující obránce na hranici pokutového území a pan rozhodčí nařídil pokutový kop. K exekuci se postavil D. Petružálek a nechytatelnou střelou k levé tyči skóroval. Obě mužstva tak odcházela do kabin za vyrovnaného stavu 1:1.

Vstup do druhého poločasu byl z naší strany velice špatný. Během deseti minut jsme obdrželi dvě celkem laciné branky. Nejprve se Nemošice v 48. minutě znovu ujaly vedení po umístěné střele k levé tyči. Následně v 55. minutě obdržel hostující útočník přesnou přihrávku na malé vápno a jednoduchým způsobem doklepl míč do sítě. V 63. minutě přišla další chyba naší obrany, ze které hosté opět udeřili. V 70. minutě se neskutečným zákrokem blýskl O. Sedlák, když vyrazil skákavý míč z brankové čáry. Bohužel jediní, kteří na odražený míč dobíhali, byli hráči Nemošic. Těm nezbývalo nic jiného, než jednoduše uklidit míč do sítě. Závěr zápasu další branku nepřinesl. Utkání tak skončilo výsledkem 1:5.

Dnes, v sobotu 12. května od 17:00, nás doma čeká aktuálně první celek naší tabulky, Srch B. Všichni fanoušci jsou srdečně zváni.