Sestava: Sedlák – Trojan, R. Koubek, Hájek, Tukora – V. Koubek, Kuchta, Metelka, Chejnovský – Fajtšák, Caletka
Na střídání: Vokáček (za Caletku), Petružálek (za Chejnovského), P. Novák (za Trojana)
Branku za Veliny vstřelil: Kuchta (na 1:0)
Diváků: 45

Týdeník Pernštejn napsal: „Vyrovnaný zápas a zasloužená dělba bodů.“

V domácím zápase proti Srchu B nám vyšel vstup do utkání na jedničku. Už v 9. minutě napřáhl P. Kuchta z dobrých 25 metrů ke střele. Ta k potěšení domácích fanoušků zapadla přesně k levé dolní tyči. V 20. minutě si výborně naběhl J. Metelka na centrovaný míč do pokutového území. Jeho hlavičkovému pokusu bohužel scházelo pár centimetrů. O dvě minuty později bylo vyrovnáno. Hostům se podařilo na hranici velkého vápna využít naši hrubou chybu a umístěnou střelou k pravé tyči skórovali. V 25. minutě jsme zahrávali standardní situaci z pravého kraje hřiště. Na tu si opět výborně naběhl J. Metelka a hlavičkou poslal míč na bránu. Gólman Srchu byl ale připraven. Do konce prvního poločasu se již nic významného nestalo a obě mužstva tak odcházela do kabin za stavu 1:1.

Do druhého poločasu nastoupil náš tým velice aktivně. V 50. minutě obehrál P. Kuchta dva hostující obránce a z hranice velkého vápna vystřelil. Jeho razantní pokus bohužel vyrazil hostující brankář na roh. V 65. minutě se na druhé straně vytasil s excelentním zákrokem O. Sedlák, když zlikvidoval „tutovku“ útočícího hráče Srchu. Po zbytek zápasu byla hra velice vyrovnaná, bez gólových příležitostí. Utkání tak skončilo spravedlivou dělbou bodů za remízu 1:1.